Hawaii

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Hawaii

Nemovitosti na prodej na Havaji

Havaj je izolovaný vulkanický souostroví ve středním Pacifiku. Ostrovy jsou dobře známé pro divokou krajinu útesů, vodopádů, tropické vegetace a zlaté, červené, černé a dokonce i zelené písečné pláže. Honolulu je hlavním městem a je nejlidnatějším městem a nachází se v Oahu.

Jsou také jedním ze dvou států, na kterých Aljaška nepatří do takzvaných přilehlých Spojených států.

Hlavní ostrovy souostroví jsou osm: Niihau, Kauai, Oahu, Molokai, Lanai, Kahoolawe, Maui a ostrov Havaj. Poslední je také největší a často se nazývá "Velký ostrov", aby se zabránilo zmatku se státem.

Havaj je 50. americký stát a nejnovější stav, který byl přidán v roce 1959. Havaj je jediný stát v Americe, který je složen výhradně z ostrovů.

S pouhým milionem obyvatel na ostrovech je to 8. nejmenší stát v Americe a 11. nejmenší.

Skutečnost, že populace není velká, může být částečně způsobena vysokými životními náklady a vysokými daněmi spojenými s Havajem. Obyvatelé platí téměř trojnásobek národního průměru.

V únoru oddělení práce a průmyslových vztahů oznámilo, že Havaj přidal 2,300 pracovních míst v únoru a míru nezaměstnanosti 2,1%. Jedná se o jednu z nejnižších míry nezaměstnanosti v zemi.

 Co tato kombinace drahých nemovitostí na prodej na Havaji, drahé životní náklady a malá populace na Havaj trhu s nemovitostmi v roce 2018? Je to trh pro nakupující nebo ráj pro prodejce nemovitostí na prodej na Havaji? Je havajský trh s nemovitostmi na významné vlně, nebo je na pokraji katastrofy?

V žebříčku sto amerických metropolitních oblastí se město Honolulu umístilo na 67. místě, pokud jde o očekávaný prodej domů a růst cen. V uplynulém roce zaznamenala růst cen ve výši 3,11% a prodej nemovitostí na Havaji o 1,43%.

Nemovitosti na prodejní ceny na Havaji, ceny rodinných domů v Oahu vzrostly o 2,7% od roku 2016 do roku 2017 a odborníci předpovídají, že průměrná cena by mohla v roce 2018 vzrůst.

Havajský trh s nemovitostmi je již dlouho ve věčném stavu oslav nebo hladomoru. Je perfektní pro ultra-bohaté hledající nejprodávanější nemovitosti pro prodej na Havaji, ale může často poskytnout jen málo možností pro populaci, která je z velké části zaměstnána v odvětví služeb a pohostinství. 2018 se může změnit, jak se více investorů obrátí na nemovitosti ve vlastnictví Havaje, které jsou menší než jen dvě a tři sta metrů čtverečních jako prostředek k poskytování cenově dostupnějšího bydlení.

Nejlepším místem pro život na Havaji je Honolulu, je to největší město na Havaji a jeho název znamená "chráněný přístav" a těší se na nejvyšší úrovni životaschopnosti jakéhokoli města v zemi a nízké kriminality. Pozice města umožňuje, aby působila jako brána do cestovního ruchu pro zbytek ostrovů.

 Paia je oblíbeným místem pro mnoho Havajců, protože je to méně turistické a autentické město.

Na malém trhu Paia je obtížnější předpovědět, že trh Honolulu, který zaznamenal malé, ale neustálé zvyšování.

Havaj vypadá volně požívat další rok stabilního růstu, pokud jde o průměrné hodnoty nemovitostí na prodej na Havaji, a zůstane jedním z nejdražších míst v zemi, kde žijí.

  •  
    Přesun na Havaj. Zahraniční a žijí na Havaji

        Kdo z vás nikdy ani na okamžik nesnil, že tráví svůj život relaxací? Možná, že v jednom z těch nádherných míst, kde je nemožné nebýt extatický. A kdybychom vám řekli, že koupě nemovitosti na jednom z těchto míst by mohla být řešením každodenní monotónnosti? Ano, dnes jsme v Realigro vytvoř ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 10574

Prodat Domek, Hawaii, Honolulu, Honolulu, Honolulu

112,948,313.56CZK
Prodat
Domek

790 m²
Snížil z 8.000.000 dolarů. Soukromých bránou Marina / golfovou komunitu.
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB